Webinarium: Dostęp do edukacji seksualnej prawem człowieka – Amnesty International

Webinarium: Dostęp do edukacji seksualnej prawem człowieka

Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki, aktywistów i aktywistki oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w webinarium „Dostęp do edukacji seksualnej prawem człowieka”. Podczas webinarium porozmawiamy o naszej kampanii TAK to miłość dotyczącej przemocy seksualnej.

Dlaczego dostęp do edukacji seksualnej to prawo człowieka? Dlaczego ważne jest, by rozmawiać o tym, że seks jest fajny, jeśli się na niego zgadzamy? Dlaczego tak ważne jest, by zmienić definicję zgwałcenia w polskim prawie? Jak osoby doświadczające przemocy mogą czuć, że zostały sprawiedliwie potraktowane przez wymiar sprawiedliwości?

Na te i inne pytania dotyczące zgody na seks postaramy się odpowiedzieć podczas webinarium, które odbędzie się 25.11.2019 o godzinie 17.00. Spotkanie poprowadzi Mikołaj Czerwiński, koordynator ds. równego traktowania w Amnesty International. Chcesz wziąć udział?

DOŁĄCZ pod tym linkiem!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Żądaj dostępu do aborcji w Polsce!

41779